General
Full Title | Kat in 't bakkie |
---|---|
Sub-title | voetbalgedichten. Met een woord vooraf van Youp van 't Hek |
Language | Dutch |
Original Language | Dutch |
Willemsen, Chris. Kat in ‘t bakkie. voetbalgedichten. Met een woord vooraf van Youp van ‘t Hek. Amsterdam: Thomas Rap, 1999. 54 pages. Volumes: 1 volume. First Edition. 12 cm. x 21 cm.
Condition: Fine. Softcover. Perfect binding.
SUMMARY:
Dit bundeltje begint met een poëtisch voorwoord van Youp van ‘t Hek. Daarna volgen voetbalgedichten over groten uit een ver en recent verleden. Allen zijn inmiddels overleden, waardoor het karakter van een laatste eerbetoon ontstaat. Spelers en trainers, Nederlanders en buitenlanders, maar ook verslaggevers en een scheidsrechter worden getypeerd: raak en soms zelfs ontroerend. Auteur, dichter, maar bovenal voetbalkenner Willemsen (1953) verstaat die kunst bijzonder goed, zoals Nico Scheepmaker in het verleden. In een enkel geval is ter versterking een foto of tekening aan het gedicht toegevoegd. Zeer bijzonder is dat Willemsen zijn in 1999 overleden uitgever Thomas Rap ook met een sportgedicht eert. De wat oudere voetballiefhebber, met gevoel voor taal, kan goud delven uit dit prachtige en zeer bijzondere boekje..
€6,00
In stock
Full Title | Kat in 't bakkie |
---|---|
Sub-title | voetbalgedichten. Met een woord vooraf van Youp van 't Hek |
Language | Dutch |
Original Language | Dutch |
Authors | Willemsen, Chris |
---|
Publisher | Thomas Rap |
---|---|
Publishing Place | Amsterdam |
Release Year | 1999 |
H x L x W | 12 x 0 x 21 cm |
---|---|
Pages | 54 |
Volumes | 1 volume |
Cover Format | Softcover |
Binding | Perfect binding |
Condition | Fine |
Edition | First Edition |
---|
Summary | Dit bundeltje begint met een poëtisch voorwoord van Youp van 't Hek. Daarna volgen voetbalgedichten over groten uit een ver en recent verleden. Allen zijn inmiddels overleden, waardoor het karakter van een laatste eerbetoon ontstaat. Spelers en trainers, Nederlanders en buitenlanders, maar ook verslaggevers en een scheidsrechter worden getypeerd: raak en soms zelfs ontroerend. Auteur, dichter, maar bovenal voetbalkenner Willemsen (1953) verstaat die kunst bijzonder goed, zoals Nico Scheepmaker in het verleden. In een enkel geval is ter versterking een foto of tekening aan het gedicht toegevoegd. Zeer bijzonder is dat Willemsen zijn in 1999 overleden uitgever Thomas Rap ook met een sportgedicht eert. De wat oudere voetballiefhebber, met gevoel voor taal, kan goud delven uit dit prachtige en zeer bijzondere boekje. |
---|
SKU | SKU-1124 |
---|---|
ISBN 10 | 9060056485 |